Email : info@interex-supermarket.com

Orari i punës : 08:00 – 23:00

Numri kontaktues : 048160113

E-fletushka

Rreth Nesh

Misioni

Të ofrojmë:

• Produkte të freskëta.
• Produkte të shëndetshme.
• Brendet më të mira.
• Të gjitha çdo ditë me çmime korrekte dhe konkuruese.

Vizioni

Të jemi:

• Retailer i përgjegjshëm.
• Zinxhiri numër 1 në zgjidhje, ndërsa numër 2 në xhiro.
• Të fitojmë më pak, por japim zgjidhje më shumë.
• Ne fitimin e ndajmë me konsumatorin.
• Vizioni ynë është që përmes shërbimit ti ofrojmë çdo konsumatori vlerat më të larta për pagesën që bën.

Vlerat

• Ne kemi kontribuar në ndryshime dhe në inovacione dhe jemi duke punuar intensivisht për të implementuar projekte të teknlogjisë së fundit.

Bëhu pjesë e ekipit tonë profesional

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident sunt iculpa qui officia deserunt mollit anim est. laborum sed perspiciatis unde omnis natus error sit voluptatem accusantium dolore mque laudantium totam rem aperiam.

Apliko tani

Profili i kompanisë

16

Qytete

28

Pika

1300

Të punësuar