13 Qershor dita jote EXTRA !

11 Qershor, 2024

Kanë mbetur vetëm dy ditë  që të bëheni fitues i njërit nga extra shpërblimet e lojës më të madhe në Vend

NTEREX dhuron edhe këto shpërblime:

🏠 1X Banesë në deti

🚗 2X Suzuki Hybridzerozero

🏍️ 3X Motorra elektrik

💶  5x Shpërblim në vlerë prej 1000€

Loja ka qenë active nga data 18 Mars  deri më datën 9 Qershor 2024 ,ku gjatë kësaj periudhe janë dhuruar gjithsej 165 shpërblime cash në vlerë 100,200,500 euro në të gjitha pikat Interex në Kosovë.

Eeeeee pikërisht me 13 Qershor mund të jetë dita jote EXTRA për të gjithë ju që jeni bërë pjesë e lojës

Do të jemi live në televizionin Klan Kosova dhe në rrjetet tona sociale në Facebook dhe TikTok.

📅 Data: 13 qershor

🕖 Ora: 18:30

Bëhuni pjesë e këtij momenti të madh dhe mos e humbisni shansin tuaj për të fituar! Na ndiqni për të zbuluar nëse jeni një nga fituesit e mëdhenj. 🌟🎁

Mos harroni telefonin afer

Interex extra lojë,extra shpërblime.